Житомирська райдержадміністрація долучилася до масштабної акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу»

акція

Сьогодні в Україні стартувала масштабна акція «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу», яка відбувається  в  рамках  екологічного проєкту Greening of the Planet, у співпраці з програмою Президента «Зелена країна».

Долучилися до цієї еко-ініціативи і працівники Житомирської райдержадміністрації разом із керівництвом – т.в.о. голови РДА Олександром Хомичем, заступниками голови Людмилою Заворотнюк та Віктором Пулковським, керівницею апарату РДА Оленою Гречко. Упродовж кількох годин вони висадили на території Левківського лісництва кілька тисяч саджанців дуба та сосни.

 «Ми однозначно  підтримуємо ініціативи з проведення таких акцій. Адже вони не тільки привертають увагу до, здавалося б, буденної роботи лісівників, а й сприяють залісненості області. Ліси як  важлива екологічна система,  відчутно впливають  на стан навколишнього середовища, а отже, і на здоров’я та якість життя людей», – сказав т.в.о. голови РДА Олександр Хомич.

За словами організаторів масштабної акції «Greening of the Planet»,  місією проєкту є відновлення екосистеми Землі та об’єднання людей планети – 100 млн дерев та 100 млн людей до 2023 року. Захід здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів.

Нагадаємо, 18 жовтня працівники Житомирської районної державної адміністрації   долучилися до акції з озеленення Житомирської області «Створюємо ліси разом».