Жителі Житомирського району долучаються до “Армії відновлення”

Армія відновлення

Підсумки проведення суспільно корисних робіт на території  Житомирського району в І кварталі 2023 року стали предметом обговорення під час робочої зустрічі начальника Житомирської районної військової адміністрації Олександра Хомича  з  в.о. директора Житомирської філії  Житомирського обласного центру зайнятості Ярославом Можаром.

Як зазначалося,  такі роботи виконувались у дев’яти територіальних громадах. Відтак, до лав «Армії відновлення» долучились 49 безробітних, на оплату праці яких службою зайнятості було спрямовано  близько 330 тис. грн.

З наступного  кварталу взяти участь у суспільно корисних роботах планують  ще 7 громад Житомирського району.

Крім того, Ярослав Можар поінформував про активні програми зайнятості населення, зокрема, надання мікрогрантів для створення та розвитку власного бізнесу «Власна справа», надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї «Рука допомоги» та можливості отримати  ваучер на навчання для громадян певних категорій, що  допоможе їм здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію, а для роботодавців – мати необхідний кваліфікований персонал.