За чисте довкілля: Житомирський район долучився до наймасштабнішого прибирання країни. ФОТО

За чисте довкілля

Стало доброю щорічною традицією в межах Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та місячника з благоустрою територій населених пунктів, що проходить на Житомирщині, приводити до ладу наші міста, селища та села.

До наймасштабнішого прибирання країни долучився і Житомирський район. В усіх громадах у квітні – травні організовуються роботи з озеленення, прибирання і приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, дитячих майданчиків, вулиць, узбіччя автодоріг, тротуарів, лісосмуг, впорядкування кладовищ, пам’ятників, братських могил тощо.

Вчергове згуртовано на колективне прибирання вийшли працівники Житомирської районної військової адміністрації на чолі з начальником  Олександром Хомичем. Цього разу вони звільняли від опалого листя, гілляччя, сміття, що накопичилося за рік, одну із зелених зон відпочинку   неподалік Житомира.

Олександр Хомич висловив вдячність кожному, хто в такий непростий для країни час намагається всіляко покращити благоустрій території та стан довкілля.

«Ми повинні розуміти, що чистота і порядок залежать саме від нас і маємо дбати не тільки про охайність  власного дому, а й території поза ним. Тому не слід перекладати спільну проблему на чиїсь плечі і завжди пам’ятати, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Перемогу треба зустрічати в чистоті!» – підкреслив очільник району.