Вітання голови райдержадміністрації з нагоди 80-річчя газети «Сільське життя»

Шановний Валерію Володимировичу,

дорогі читачі газети «Сільське життя»!

 

Щиро та сердечно вітаю вас зі славним ювілеєм – 80-річчям від дня заснування районної газети «Сільське життя».

80 років для історії – немалий термін, який можна назвати цілою епохою. Великий і тернистий шлях пройшла наша районна газета з тих пір, як в далекому 1940 році вперше з’явилася перед читачами. Вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з’являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна з певністю стверджувати, що нині наша районна газета – це не лише засіб  інформування спільноти району про перебіг життя, але й справжній літописець нашої історії.

Увесь цей час вона була і залишається цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником. Її яскраве публіцистичне слово завжди спонукає до роздумів, формує громадську думку.

Вже багато років підряд професійний колектив газети щодня працює для того, аби жителі Житомирського району мали змогу прочитати про всі значущі події, ознайомитися із досягненнями земляків, дізнатися багато цікавої інформації.

 «Сільське життя» творить уже кілька поколінь професійних журналістів і добровільних дописувачів – досвідчених і ще зовсім юних. Такий сплав молодого запалу і зрілої виваженості робить газету однаково цікавою як для ветеранів, так і для підростаючого покоління, яке робить перші кроки на шляху свого життя.

В той-же час – 80-річний ювілей – це свято, перш за все читачів, котрі передплачували і передплачують, читали і читають улюблену газету, чим робили і роблять журналістську працю необхідною і потрібною.

Сьогоднішнє «Сільське життя» зусиллями редакції стало ближчим до людей, стало тим інструментом, який єднає громаду. Змінилося обличчя газети: стиль її матеріалів, якість друку. Проте залишилися добрі традиції, започатковані ще в далекому минулому – вони і є підґрунтям для подальшого розвитку та вдосконалення редакційної роботи.

Хочу побажати вам, дорога редакціє, й надалі залишатися на передньому краї нашого життя, даруйте нам, читачам, приємні хвилини, які проводимо ми, читаючи черговий цікавий номер нашої районної газети.

А ще  зичу кожному з вас міцного здоров’я, творчої наснаги й нових звершень у вашій відповідальній і почесній праці.

Зі святом!

 

 

З повагою  

голова райдержадміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ