Віталій Бунечко провів підсумковий пресбрифінг щодо реалізації програми «Велике будівництво» впродовж 2021 року на Житомирщині

пресбрифінг

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, 19 січня, провів підсумковий пресбрифінг щодо реалізації програми Президента України “Велике будівництво” впродовж  2021 року на Житомирщині.

Під час пресбрифінгу голова ОДА розповів представникам ЗМІ про реалізацію на Житомирщині об’єктів дорожнього, соціального, медичного та спортивного будівництва.

«Протягом 2021 року було реконструйовано та  побудовано одну школу, 2 дитячих садочки, 2 об’єкти культури, один плавальний басейн та найбільший прапор в області, який є одним з символів нашої Незалежності», – сказав Віталій Бунечко.

Як повідомив голова Житомирської ОДА в області було побудовано та реконструйовано 22 об’єкти. Це 9 сільських амбулаторій, 3 приймальні відділеня, відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського, та звичайно обласний онкологічний диспансер.

«Особливу увагу ми приділяємо місцевим дорогам. Адже жителі області повинні мати можливість вільно діставатися до міжнародних транспортних коридорів та комфортно пересуватися в усіх напрямках, як територією області, так і країною», – додав Віталій Бунечко.

Голова Житомирської ОДА зазначив, що за два роки завдяки програмі Президента «Велике будівництво» вдалося реконструювати та капітально відремонтувати близько 400 км доріг. Протягом 2021 року відремонтовано та збудовано 105 км державних доріг та 88 км місцевих.

«Тож робота в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» не припиняється. Найближчим часом ми знову зустрінемось з вами та детально обговоримо наші плани на 2022 рік», – підсумував Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що у 2022 році на території Житомирської області планується ремонт 40 об’єктів дорожньої інфраструктури.