Віталій Бунечко: Обговорили актуальні питання захисту прав працівників та роботодавців

голова ОДАОДА

17 квітня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко під час зустрічі з головою Національної служби посередництва і примирення Дмитром Кухнюком обговорили актуальні питання захисту прав працівників та роботодавців, приділили увагу розв’язанню дискусійних питань в рамках соціального діалогу.

Серед актуальних питань, якими також опікується Національна служба посередництва і примирення, є забезпечення психосоціальної адаптації людей, які постраждали від війни та створення умов для повернення громадян, які вимушено залишили територію України у зв’язку з агресією рф. Обговорили й наслідки війни в соціально-трудовій сфері.

НСПП активно впроваджує у свою діяльність сучасні методики та технології. Служба співпрацює з Міністерством цифрової трансформації України та веде роботу з цифровізації послуг, що надаються громадянам.

“Прозорий та конструктивний соціальний діалог між працівниками та роботодавцями є однією з запорук успішної роботи економіки нашої Держави та примноження ресурсів, які нам знадобляться для відбудови та розвитку після нашої Перемоги”, — зазначив Віталій Бунечко.