Відбулося засідання районного методичного об’єднання директорів закладів дошкільної освіти

cемінаросвіта

Відповідно до плану роботи відділу освіти Житомирської районної державної адміністрації 20 лютого 2019 року на базі Новогуйвинського закладу дошкільної освіти відбулося засідання методичного об’єднання директорів закладів дошкільної освіти району.

Розпочала роботу семінару директор Новогуйвинського закладу дошкільної освіти Сутуліна Л.Г., яка ознайомила присутніх з основними напрямками роботи та досягненнями закладу.

Головним питанням семінару було питання «Розвиток у дошкільників творчих здібностей та обдарувань». У виступі методиста районного методичного кабінету Хорової Л.І. порушувалися питання щодо основних умов успішного розвитку творчих здібностей дітей та були запропоновані заходи, спрямовані на ефективний розвиток творчих здібностей дошкільників.

До уваги гостей семінару було запропоновано заняття у старшій групі «В гостях у Снігової Королеви» (вихователь: Шишилова О.Д.). Своїм досвідом роботи з розвитку творчих здібностей та обдарувань у дошкільників поділилися вихователі Хробуст А.О – «Мнемотехніка – як одна із форм роботи з розвитку творчих здібностей та обдарувань у дошкільників» та Камінчук М.В. – «Лепбук для формування  критичного мислення у дошкільників».

Майстер-клас по вправам «Чи креативний я?», «Творче коло» та  «Кубування» провели психолог Онікійчук Л.М., соціальний педагог Поліщук О.П. та вихователь Камінчук М.В.

Директори взяли активну участь у обговоренні всіх питань, що піднімалися на засіданні.