Важливо робити все для того, щоб освіта сьогодні, в умовах воєнного стану, була безпечною, – Олександр Хомич

Безпечна освіта

Начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич в межах робочої поїздки по району відвідав Городоцьку територіальну громаду.

В умовах воєнного стану важлива увага звертається  як на організацію освітнього процесу в навчальних закладах району, так і на створення безпечних умов для надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти. Городоцький ліцей, де побував керівник районної військової адміністрації, – опорний заклад освіти в громаді. Торік тут  було  відремонтовано  підвальне приміщення та облаштовано його як  найпростіше укриття. У ньому  є необхідні медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни та забезпечено надійну систему вентиляції. А для учнів початкової школи в укритті облаштовані окремі навчальні класи з наочними матеріалами.  На всіх поверхах освітнього закладу та в  укритті встановлена протипожежна сигналізація, система оповіщення, система відеоспостереження та відеонагляду, передбачена й  тривожна кнопка на випадок надзвичайної ситуації.

“Заклади освіти району наполегливо працюють над наданням якісних освітніх послуг. Тому важливо робити все для того, щоб освіта сьогодні, в умовах воєнного стану, була безпечною”, – зазначив Олександр Хомич.

На базі Городоцького ліцею розташований Центр позашкільної освіти з великою кількістю гуртків, які залюбки відвідують діти. У день візиту гостя вони продемонстрували свої таланти, організувавши невелику концертну програму та творчий  майстер-клас.

І учні шкіл громади, і педагоги постійно долучаються до збору продуктів харчування, медикаментів, виготовляють окопні свічки та передають усе це нашим захисникам. Організатором цієї роботи є Городоцький ліцей.

За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону Олександр Хомич вручив грамоту районної військової адміністрації селищному голові Наталії Дембіцькій, відзначив й інших посадових осіб Городоцької селищної ради.