Теплі привітання, нагородження, святковий концерт: у Житомирському районі відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

привітання

За доброю традицією щороку в Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування. У переддень професійного свята тих, хто несе відповідальність за розвиток району, дбає про добробут жителів  громад,   одразу після закінчення чергової сесії Житомирської районної ради відбулися урочистості.

Керівництво районної ради, увесь депутатський корпус з професійним святом привітав т.в.о. голови райдержадміністрації Олександр Хомич. Він подякував присутнім за плідну співпрацю, адже завдяки злагодженій роботі органів місцевого самоврядування та райдержадміністрації  вдається ефективно впливати на соціально-економічну ситуацію в районі, спільно вирішувати проблеми його розвитку.

З вітальним словом до колег звернувся заступник голови Житомирської районної ради Володимир Палій, відзначивши сумлінну роботу, активну депутатську позицію, особистий внесок кожного у розбудову місцевого самоврядування.

Т.в.о. голови РДА Олександр Хомич нагородив голову районної ради Олександра Блощинського, його заступника Володимира Палія,  депутатів районної ради грамотами Житомирської райдержадміністрації.

Кращі представники районного депутатського корпусу були нагороджені  грамотами та подяками районної ради. Почесну грамоту районної ради з нагоди свята вручено і т.в.о. голови РДА Олександру Хомичу.

Підсилювали святкову атмосферу музичні вітання, якими щедро обдаровували присутніх  духовий оркестр  Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, сольні та виступи самодіяльних колективів району.