Справжня любляча родина – найкращий подарунок дітям

Прийомна сім'я

Питання влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сім’ї, завжди було дуже важливим та потребувало неабиякої відповідальності, а у військовий час воно набуло ще більшого значення. Влада всіляко намагається підтримати людей, які вирішили стати прийомними батьками.

Сьогодні начальник Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич відвідав Оліївську громаду, де були побудовані нові будинки та надані у безоплатне користування будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям.

Разом із секретарем Оліївської сільської ради Борисом Ткаченком Олександр Степанович відвідав ці сім’ї та вручив їм ноутбуки та інші подарунки.

Сім’я Галини та Федора стали батьками для двох братиків – Артема та Нікіти.

Прийомна мама, пані Галина зізнається, що її переповнюють емоції, адже розуміє наскільки важливо нині огорнути дітей материнською любов’ю та турботою.

«У нас сьогодні приємна подія – створено ще одну прийомну сім’ю. Хочу подякувати Галині та Федору, що вони прийняли непросте рішення і відважилися на такий важливий крок. Адже у такий складний час, коли у країні триває війна, взяти у свою сім’ю двох дітей зможе не кожен», – зазначив Олександр Хомич.

Також під час візиту до громади Олександр Степанович завітав до прийомної сім’ї, яка вимушено переїхала з Харківської області через війну. На жаль, родина втратила батька у травні цього року, тому вся відповідальність лягла на плечі мами – виховательки  Надії. Вона стала найріднішою людиною для 10 дітей.

Кожна сім’я варта того, щоб про неї говорити з великої літери. Сім’я Надії вкотре демонструє силу, незламність та доброту українських жінок.

Хочеться щиро подякувати усім сім’ям, які вже прийняли діток чи тільки подумають стати батьками та подарувати родину хлопчикам та дівчаткам, які цього так потребують.