Сьогодні у приміщенні райдержадімінстрації відбулись урочистості з нагоди День українського добровольця

нагородження

14 березня ми відзначали День українського добровольця – свято справжніх патріотів, сильних, мужніх і сміливих, які свідомо стали на захист суверенітету нашої держави та її територіальної цілісності.

Сьогодні у приміщенні райдержадімінстрації відбулись урочистості з нагоди свята.

Вітальним словом та відзнаками Житомирської районної військової адміністрації захід відкрив начальник ЖРВА Олександр Хомич.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв.

За сумлінне та відповідальне виконання службових обов’язків в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, очільник РВА нагородив представників добровольчих формувань району, то зазначив, що українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості і відваги, вірності українському народові.

«Щиро дякую кожному із вас за незламність бойового духу, приклад високої громадянської самосвідомості і відповідальності за долю нації і держави»,-сказав Олександр Хомич.

Офіцер штабу ТрО Андрій Умінський нагородив грамотами бійців ДФТГ Житомирського району та підняв питання організації заходів із підготовки до оборони району.

Також перший заступник голови РВА В’ячеслав Авраменко нагадав присутнім про кампанію «Гвардія наступу». Він підкреслив, що кампанія спрямована винятково на тих мотивованих людей, які готові добровільно записатися до тієї чи іншої бригади.

По закінченню урочистостей усіх присутніх чекав приємний сюрприз у вигляді пісенного дарунку.