Родинам полеглих за Україну вручили державні нагороди

Державні нагороди

Україна та Житомирський район завжди пам’ятатимуть тих, хто у жорстокій російсько-українській війні віддав життя за свободу і незалежність своєї держави, за кожного з нас.

Сьогодні, 17 серпня, відбулася церемонія вручення державних нагород сім’ям полеглих захисників, які проживали в Житомирському районі. Участь у заході взяли перший заступник голови Житомирської райдержадміністрації В’ячеслав Авраменко, т.в.о. голови районної ради Володимир Палій, військовий комісар Житомирського районного територіального  центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Міщанин, військові, представники  окремих територіальних громад району.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, самовіддане служіння українському народові шестеро Героїв нагороджено орденами «За мужність» III ступеня (посмертно).

Це воїни десантно-штурмових військ Збройних Сил України:
Козак К.О. (м.Коростишів);
Гончаренко А.С. (с.Стрижівка);
Шеремета В.В. (с.Рудня-Фасова);
Дяченко О.Ю. (с.Курне);
Жеребчук О.С. (с.Стрибіж);
Артеменко М.А. (с.Росівка).

«Сьогодні ми гідно ушановуємо Героїв, які ціною власного життя стали на захист нашої державності. Ми низько вклоняємося їх безсмертному подвигу, який не тільки залишиться в пам’яті нинішніх і прийдешніх поколінь  вдячних українців, а й закарбується в новітній історії нашої держави», – сказав, звертаючись до родин полеглих оборонців, В’ячеслав Авраменко.