Район отримав продуктову допомогу від мережі супермаркетів АТБ

АТБдопомога

11 квітня район отримав першу партію з 315 продуктових наборів від мережі супермаркетів АТБ для подальшої передачі громадянам віком від 80 років, громадянам похилого віку (які потребують догляду) та особам з інвалідністю, які перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування.
Того ж дня спеціалісти центру почали доставляти продуктові набори від мережі супермаркетів АТБ до жителів Озерянки, Головенки, Рудні-Городище, Ріжок, Павленківки, Левкова, Калинівки, Заможного та Василівки.
До продуктового набору входять продукти та товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, олія, чай, печиво, лимони та ін.
Люди були дуже зворушені.
Райдержадміністрація висловлює щиру вдячність керівництву торговельної мережі на надану допомогу.

Нагадаємо, що з 3 квітня 2020 року Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання.

Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн. Згідно сформованим спискам представниками соціальних служб і департаментів обласних та Київської міської державних адміністрацій, продуктові набори у кількості 572 571 шт. будуть передані представниками соціальних установ одиноким людям похилого віку та іншим соціально незахищеним верствам населення, що мешкають у 191 містах та селищах 24 областей України.

«В умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції надзвичайно важливим є те, що влада та бізнес об’єднують свої зусилля у підтримці вразливих категорій населення», – наголосила Міністр соціальної політики Марина Лазебна, закликавши інших соціально відповідальних представників бізнесу допомогти людям, які за нинішніх обставин найбільше потребують підтримки.

Голова Ради директорів корпорації «АТБ» Борис Марков зазначив, що «в умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 та оголошення загальнонаціонального карантину одне з пріоритетних завдань корпорації «АТБ», як соціально-відповідального бізнесу, є реалізація благодійних програм і проектів, націлених на всебічну підтримку та допомогу різноманітним верствам населення».

Благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення буде тривати у період з 3 по 23 квітня.