Працівників культури та майстрів народного мистецтва Житомирського району привітали зі святом

Розвивати, популяризувати та примножувати безцінні народні скарби рідного краю – такою є місія тих, хто за покликом серця присвятив своє життя культурі. 9 листопада, у Всесвітній день працівників культури та майстрів народного мистецтва, всіх причетних до цієї сфери в Житомирському районі зібрала на урочистості Житомирська районна військова адміністрація у Будинку культури села Вільськ Оліївської територіальної громади.

Захід розпочався щемливою мелодією Державного Гімну України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто поліг за незалежність та територіальну цілісність України.
«Сьогодні, у період складних для країни викликів і випробувань, наша культура набула нового змісту, адже це той фундамент, на якому потужно стоїть українська держава, – сказав, звертаючись до винуватців урочистостей, начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк. – І буде стояти завдяки людям, які є виразниками національної ідеї, самовіддано і натхненно працюють задля того, щоб наповнити наше життя магією свята. Щира вдячність вам і за те, що не пасуєте перед труднощами, а міцно тримаєте свій, культурний стрій, повсякчас допомагаючи і підтримуючи наших захисників. Низько вклоняюся перед тими, чиї рідні нині захищають Україну. Вічна пам’ять тим, хто, на жаль, віддав за неї життя».

До участі у заході та привітань долучилися перший заступник начальник Житомирської РВА Сергій Кириченко, перший в. о. Оліївського сільського голови Борис Ткаченко, заступник начальника управління культури та туризму Житомирської ОВА Наталія Журбей, які побажали працівникам культурної сфери району творчого натхнення, вагомих успіхів і якнайшвидшої перемоги України, яку наближаємо усі разом, кожен на своєму фронті.

За самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у культурно-мистецьке життя Житомирського району чимало працівників сфери культури були нагороджені грамотами Житомирської РВА. Кращі з кращих отримали подяки та грамоти і від Житомирської ОВА та Оліївської громади.

Окрасою святкового дійства стали виступи самодіяльних вокальних і танцювальних колективів, окремих виконавців. Серед них – вокальний гурт «Мрія» Левківського будинку культури, вокальний ансамбль народної пісні «Чуднівські музики», танцювальний колектив «Мелодія», хореографічний колектив «Колорит» з Пулин, виступ соліста Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» Миколи Талька. Родзинкою концерту став виступ відомого в Україні саксофоніста Максима Коломійця.

Виконавці вкотре підтвердили високий рівень своєї майстерності та подарували кожному з присутніх відчуття насолоди й неймовірно теплу атмосферу свята, яке організував та провів відділ освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської РВА.