Олександр Хомич вручив державні нагороди родинам полеглих військовослужбовців з Житомирського району

Трьох військовослужбовців з Житомирського району Указом Президента України нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Посмертно. Сьогодні, 24 травня, ці державні нагороди рідним Дмитра Прищепи з села Левків Глибочицької громади, Олександра Пастушенка з села Велика Горбаша Черняхівської громади та Володимира Павленка з села Павленківка Новогуйвинської громади вручив начальник Житомирської РВА Олександр Хомич.

«Для мене є великою честю передати вам ці нагороди як символ глибокої  поваги, вдячності та пам’яті про наших Героїв-десантників, – сказав, звертаючись до родичів полеглих захисників, Олександр Хомич. – Знаю, що жодні слова не в змозі полегшити біль від непоправних втрат, проте хочу, аби ви були певні, що ми пишаємося нашими мужніми земляками, їхньою відвагою та жертовністю. Подвиг гідних синів України назавжди залишиться в наших серцях».

Коротким, але героїчним було життя Дмитра Прищепи. У червні 2022 року він  добровільно став на захист України. Воював у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Загинув у вересні торік на Харківщині. Йому назавжди залишиться 28.

Сьогодні маленький Юрчик отримав нагороду свого тата, який для нього є і буде взірцем для наслідування.

Володимир Павленко гартував бойовий дух на Донеччині ще у 2014 році, коли ворог переступив кордон нашої держави. У 2021 році  уклав контракт з 95-ю окремою ДШБ, з початку повномасштабної війни  брав участь у військових діях на Півночі і Сході України. Був нагороджений пам’ятною медаллю  «За вірність традиціям»  І ступеня. Життя бійця обірвалося у зоні бойових дій на Харківщині рік тому…

Олександру Пастушенку  йшов 51-й рік. Він мав надійний тил: маму, люблячу дружину,  синів Володимира і Олександра, невістку та двох чудових онуків. Заради них та захисту рідної землі без вагань приєднався до лав ЗСУ одразу після повномасштабного вторгнення ворога на територію нашої держави. Служив у 95-й окремій ДШБ. На жаль, не судилося старшому солдату дожити до Перемоги, про яку він та інші Воїни світла мріяли і наближали її.

Вічна пам’ять захисникам.