Обговорили онлайн актуальні питання з головами територіальних громад району

онлайн-нарада

В. о. начальника Житомирської районної військової адміністрації  В’ячеслав Авраменко спільно з представниками Житомирської  філії  Житомирського обласного центру зайнятості сьогодні, 2 лютого, провів нараду з головами територіальних громад району.

В режимі онлайн учасники наради обговорили актуальне питання щодо механізму запровадження трудової повинності та організації суспільно корисних робіт на території громад в умовах воєнного стану.

Як наголошувалося, залучення людей, які з різних причин залишилися без роботи,  до суспільно корисних громадських робіт дозволить забезпечити нагальні потреби функціонування економіки та життєдіяльності місцевого населення. І, що важливо, суттєво вплине на вирішення проблеми з безробіттям в районі.

Започаткувати чи дати поштовх розвитку власного бізнесу допоможе мірогрантова програма «Власна справа», про що також йшлося під час онлайн-наради. Головам територіальних громад була доведена інформація і щодо того, як можна приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ тим, хто прагне наблизити нашу Перемогу.