Обговорили ключові питання взаємодії  місцевої поліції, органу виконавчої влади та громад щодо підтримання безпекового середовища у районі і не тільки

робоча зустріч

Сьогодні, 17 березня,  відбулася  робоча зустріч начальника Житомирської районної військової адміністрації  Олександра Хомича з керівником відділу поліції №1 (м. Житомир) Житомирського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області майором  поліції  Станіславом Морозовим.

Під час спілкування  учасники зустрічі обговорили ключові питання взаємодії  місцевої поліції, органу виконавчої влади та громад щодо підтримання безпекового середовища в обласному центрі і на території району загалом, оперативного реагування на будь-які виклики сьогодення, що виникають в умовах воєнного стану.

Йшлося також і про національну рекрутингову кампанію ”Гвардія наступу”, особливості її проведення, умови вступу до спецпідрозділу Нацполіції ”Лють” та спільний алгоритм взаємодії й у цьому напрямку.

У підсумку було окреслено пріоритетні кроки співпраці, які включають, зокрема, комплекс превентивних заходів задля запобігання злочинності та забезпечення правопорядку у районі.