Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом із начальником Житомирської РВА Олександром Хомичем з робочим візитом відвідали «Агротраксервіс Житомир»

робоча поїздка

Сьогодні начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із начальником Житомирської районної військової адміністрації Олександром Хомичем з робочим візитом відвідали «Агротраксервіс Житомир».

Ніхто не залишився осторонь проблем, спричинених війною. Вітчизняні підприємства також роблять свій внесок у Перемогу. Одним із таких підприємств є «Агротраксервіс Житомир».

Це авторизований сервісний центр європейського рівня, має статус авторизованого сервісного центру  MAN та функціонує під керівництвом провідних спеціалістів з Німеччини. На території понад 2,5 гектари розміщено 8 оглядових боксів та три 27-метрові оглядові ями. Він надає широкий спектр послуг, що охоплює всі потреби в ремонті та обслуговуванні комерційної техніки. Також іншим напрямком діяльності є продаж автомобілів, техніки і запчастин.

Із самого початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, офіційний центр МАN не зупиняв свою діяльність і допомагав з поточним ремонтом автовласникам, які застрягли у величезних затори на трасі Київ-ЧОП, лагодив пасажирський та вантажний транспорт, що здійснював евакуаційні рейси та доставку гуманітарних вантажів, і продовжував здійснювати технічне й гарантійне обслуговування різноманітного транспорту.

Олександр Хомич переконаний, що навряд чи в Україні знайдеться бізнес, який би не відреагував на початок війни і не працює на нашу Перемогу. Так як і всі українці – хто не воює на фронті, той наближає перемогу в тилу усіма доступними йому методами.