Юрій Тарасюк вітає працівників сільського господарства Житомирського району з професійним святом

🌾Сьогодні від щирого серця хочу подякувати та низько вклонитися людям, які щоденно працюють над забезпеченням добробуту та продовольчої безпеки нашої держави. Хочу висловити слова вдячності людям, які навіть попри складні воєнні часи дбають про хліб на столі у кожного українця, займаються тваринництвом, науковим підходом до сільського господарства.
🚜В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Тому сьогодні я хочу надіслати вітання та щиро подякувати за непросту, але дуже важливу справу керівникам та спеціалістам сільськогосподарських підприємств, вченим-аграріям, працівникам полів, викладачам і студентам аграрних закладів освіти.
🌺У день професійного свята бажаю вам в першу чергу миру, добробуту, міцного здоров’я, прихильності долі, вагомих здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі! Хай під мирним небом України, у родинах панує достаток, а у серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!
З повагою
начальник Житомирської районної військової адміністрації
Юрій ТАРАСЮК