Юрій Тарасюк: вдячний відповідальному бізнесу Житомирського району, який продовжує працювати та розвиватися

Попри всі намагання ворога знищити українську  економіку, бізнес продовжує працювати і триматися на плаву. Навіть більше  – розвиватися, нарощувати потужності, виходити на європейський рівень.

Сьогодні, 4 вересня, у селі Почуйки Квітневої громади на місці будівництва нових потужностей одного з найбільших насіннєвих заводів у Східній Європі – ТОВ «Монсанто-насіння» було закладено символічну капсулу часу.

Цю почесну місію виконав начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко спільно з директором підприємства Володимиром Оніщенком. До участі  в урочистому заході долучилися також начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк разом зі своїм заступником В’ячеславом Авраменком.

ТОВ «Монсанто-насіння» наразі забезпечує високопродуктивними гібридами кукурудзи не лише українських фермерів, а й аграріїв Франції, Румунії  та Угорщини.

Відрадно, що підприємство було і залишається надійним партнером для нашого регіону та України в цілому. Коли розпочалася посівна, через два місяці після початку повномасштабного вторгнення, підприємство посприяло з виділенням для наших аграріїв безплатно 140 тонн насіння кукурудзи.

А завдяки будівництву додаткових потужностей, у яке наші міжнародні партнери  інвестують понад 60 млн євро, будуть створені нові робочі місця, збільшаться податкові надходження до бюджету, зросте валютний виторг, підвищиться економічний потенціал регіону.

«Незважаючи на війну в Україні, на складні умови ведення бізнесу, підприємці Житомирського району продовжують працювати, розвиватися, підтримуючи темпи свого розвитку та надавати робочі місця трудівникам Житомирщини, – відзначив в ході поїдки на ТОВ «Монсанто-насіння» очільник Житомирського району Юрій Тарасюк. – Щиро дякую представникам відповідального бізнесу Житомирського району за роботу та зичу їм подальших успіхів, процвітання та розвитку!».