Юрій Тарасюк – новий начальник Житомирської районної військової адміністрації. ФОТО

представлення

Сьогодні, 11 серпня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко представив колективу Житомирської районної військової адміністрації, запрошеним на офіційний захід головам територіальних громад, представникам Житомирської районної ради, керівникам силових структур нового очільника району – Юрія Володимировича Тарасюка. Відповідне розпорядження  №143/2023-рп Президент підписав 8 серпня 2023 року.

Вітаючи з призначенням, Віталій Бунечко зауважив, що посадовець має досвід  роботи в органах державної влади, адже донедавна очолював Коростенську районну військову адміністрацію, зарекомендував себе компетентним управлінцем, який оперативно  вміє реагувати  на безпекові та ризикові ситуації, що виникли з початку повномасштабної війни, а тепер приймає відповідальність за район з населенням понад 600 тисяч осіб.

Начальник Житомирської ОВА побажав новопризначеному керівнику успішної роботи, дієвих кроків та чіткої взаємодії з громадами задля вирішення першочергових проблем життєдіяльності Житомирського району .

У свою чергу Юрій Тарасюк подякував за висловлену високу довіру, запевнивши, що докладе максимум зусиль для злагодженої командної, а головне – результативної  роботи. А розпочне зі знайомства з кожною із 31 громади, які планує відвідати найближчим часом, аби визначити пріоритети та спільними зусиллями реалізувати якісні зміни на території району.