До Житомирського району завітали керівники Покровської громади Донецької області

До Житомирського району завітали керівники Покровської громади Донецької області.

Вони зустрілися із заступником голови Житомирської районної державної адміністрації Людмилою Заворотнюк, яка ознайомила з об’єктами комунальної та приватної власності, в яких за потреби будуть проживати внутрішньо переміщені особи.

Представники Покровської міської ради належно оцінили та подякувала за умови, які підготували для біженців громади Житомирського району.

Як зазначив голова Покровської громади, у прифронтових містечках і селах немає нормальної подачі газу, води та електроенергії, тому є надзвичайно важливим налагодження комунікації з громадами.

Нагадуємо, що наразі триває обов’язкова евакуація цивільного населення з Донеччини. Якщо ви маєте родичів чи друзів, зателефонуйте їм та нагадайте про необхідність та терміновість такого рішення. Кожна хвилина зволікання може коштувати життя. На сайті Міністерства реінтеграції є алгоритм дій для мешканців Донецької області, який потрібно виконати, щоб успішно евакуюватись в безпечні регіони України. Ознайомитись з пунктами цього алгоритму можна, перейшовши за посиланням – https://minre.gov.ua/news/evakuaciya-z-donechchyny-algorytm-diy.