Автомобіль для ТрО

тро

Сьогодні допомогти військовим – обов’язок кожного з нас. Нашим захисникам потрібно швидко пересуватися, щоб виконувати необхідні завдання та наближати день перемоги.

Тож підприємство «Вівад 09» на чолі зі генеральним директором Ігорем Ходаком, на прохання начальника Житомирської районної військової адміністрації Олександра Хомича придбали ще один автомобіль для потреб територіальної оборони Житомирського району.

Цього разу підприємець-благодійник придбав на для ТрО вантажівку підвищеної прохідності , яка оснащена потужним двигуном та станцією системи опалення. Її можна використовувати як для транспортування та обігріву особового складу.

За словами начальник ЖРВА Олександра Хомича, такі авто зараз дуже потрібні на фронті, особливо з огляду на погіршення погодних умов.

«Спільно із підприємцями району, волонтерами та благодійниками ми намагаємось у найкоротші терміни знаходити все необхідне за запитами наших захисників. Питання забезпечення військових формувань транспортними засобами було і залишається одним із пріоритетних. Тому хочу ще раз подякувати ТОВ «Вівад 09» та особисто Ігорю Євгеновичу за допомогу ТрО Житомирського району», – сказав очільник району.